Alton Coach

تجویز تمرین و تضمین موفقیت

ورود ثبت نام

راهنما / ثبت نام

داستان موفقیت

علت ساخت این سایت:
سالهاست از تاریخ تولد این رشته زیبا(اسنوکر) می گذرد.همواره و هر روزه میزها ، توپ ها ، چوبها و تجهیزات این رشته ورزشی با پیشرفت تکنولوژی تغییرات شگرفی کرده است .
اما سوال من از خودم ویا شما این است: آیا در حال حاضر با آموزشهایی که در باشگاهها به بازیکنان داده میشود و نسبت به 70 یا 75 سال پیش تغییری شگرف داشته ایم ، و یا آیا با این میزان پیشرفت گفته شده آموزش و نحوه قهرمان سازی چنین روند صعودی را داشته است؟ یا ما مجبور بوده ایم همچون بزرگان قدیمی استیو دیویس یا آلکس هگینز بایستیم و ضربه بزنیم !!!
آیا وقت آن نرسیده که یک نفر دیگر همانند من تحقیقی را انجام دهد که شاید اگر تغییر جزئی در قسمتی از بدن ایجاد کنیم شاید راندمان نشانه گیری و یا ضربه زدن بهتر باشد؟
بله با این دیدگاه و کمک گرفتن از تکنولوژی روز و ایجاد ایده های ناب سعی داریم برای شما عزیزان فضایی را ایجاد کنیم تا برای اولین بار در ایران بتوانید با صرف کمترین هزینه ها – زیر نظر مربی و مدرس رسمی فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشور -هدفمندتر تمرین کنید و با تجزیه و تحلیل تمرینات به سرعت راه موفقیت را طی نمایید.
ثبت اطلاعات پایه:
در هنگام ثبت نام از شما اطلاعاتی تخصصی گرفته خواهد شد. این اطلاعات می تواند در بانک اطلاعات ما امانت بماند، به شما این تضمین را می دهیم که این اطلاعات صرفا، فقط برای مربی شما حائز اهمیت است و برای تجزیه و تحلیل تمرینات شما کاربرد دارد. این اطلاعات مانند قد، وزن، سن، توانایی دست راست و توانایی دست چپ و یا چشم قالب و غیره میباشد. همچنین در روند تجزیه تحلیل مورد پردازش قرار میگیرد تا علاوه بر بالا بردن توانایی ها امکان کاهش وزن و یا افزایش وزن در تمرینات دیده شود.
تکمیل اطلاعات – برنامه تغذیه و برنامه ریزی نرمش صبحگاهی:
پس از ثبت نام و ورود به قمست پروفایل شخصیتان، در بخش تکمیل اطلاعات از شما 3 عکس راجب به استایلتان گرفته خواهد شد.
در صورت تمایل و تایید کردن قسمت برنامه تغذیه بهمراه تمرینات روزانه شما پیشنهاد های غذایی و میان وعده ها در اختیار شما قرار میگیرد.
در صورت تایید کردن قسمت نرمش های صبحگاهی برای تقویت سلامتی و میزان آمادگی شما، تمرینات کلاسه بندی شده ورزش با وزنه و یا بی وزنه به شما پیشنهاد میگردد. هزینه ناچیز این دو گزینه بروی فاکتور تمرین شما محاسبه خواهد شد.و در صورت برداشتن تیک این قسمت فقط برای شما تمرینات اسنوکری تجویز میگردد.
تعیین سطح توانمندی:

از آنجایی که شاید مهارت و توانمندی شما به لحاظ تاکنیک یا تاکتیک در سالهای متمادی در اثر تمرینات زیاد شده باشد. نگران استفاده از این سایت نباشید. با  تست و آزمون یک تا سه تمرینه می توانیم به راحتی شما را تعیین سطح کنیم قطعا با ارسال تمرین تست و در نهایت اجرای آن توسط شما و وارد کردن اطلاعات خواسته شده در تمرین، می توانیم متوجه شویم که شما در این مرحله قرار دارید یا باید برای شما تمرین دیگری را تست بگیریم. این تعیین سطح می تواند شامل سه سطح تمرین باشد:
1-تعیین سطح جونیور (مبتدی)
2-تعیین سطح سنیور (کارآموز)
3-تعیین سطح پرو (کاربلد)
4-تعیین سطح حرفه ای پرفکت (حرفه ای C)
5-تعیین سطح حرفه ای پرفکت (حرفه ای B)
6-تعیین سطح حرفه ای پرفکت (حرفه ای A)

لذا پس از تست و تعیین سطح مرحله ورودی شما ثبت میگردد و تمام تلاشمان این است که شما را با تمرین اصولی و صحیح به مرحله بالاتر هدایت کنیم. قطعا به محض کسب چنین موفقیتی حتما مرحله بعدی به شما گزارش داده خواهد شد.

نحوه دریافت تمرین:
در این مرحله با رفتن به منوی درخواست تمرین، می توانید دسته تمرینی مورد نظر را انتخاب نمایید. این منو پس از پایان مراحل تایین سطح و تکمیل اطلاعات برای شما فعال میگردد. پس از انتخاب یکی از دسته های زیر و دریافت فاکتور می توانید مستقیم به درگاه بانکی وصل شده و هزینه تمرین را پرداخت نمایید در این صورت پس از پرداخت به صفحه دریافت تمرین منتقل خواهید شد و توضیحات نحوه اجرا و چگونگی اجرای تمرین بر اساس اطلاعات داده شده در پروفایل شخصیتان در اختیار شما قرار میگرید. دقت داشته باشید صداقت در تکمیل اطلاعات شخصی می تواند ما را برای آنالیز تمرین و تجزیه تحلیل آن و در نهایت تجویز تمرین مناسب یاری رساند تا در نهایت شما با تمرین کمتر و صرف زمان کمتری، قهرمانی در این رشته را تجربه نمایید.

ورود اطلاعات تمرین:
در این مرحله پس از اجرای تمرین اطلاعاتی از قبل، از شما خواسته شده است. مثل زمان تمرین، ساعت شروع، ساعت پایان تمرین و تعداد توپهای پات شده، تعداد توپهای پات نشده، میزان انحراف خطاها(مثلا توپهای پات نشده سمت راست پاکت خورده است یا سمت چپ ) و یا میزان برک که در هنگام تجویز تمرین در اختیار شما قرار خواهد گرفت و فرم مربوطه را می توانید چاپ و یا به صورت فایل PDF ذخیره کنید و در هنگام تمرین آنرا پر نمایید.
دریافت نتایج تمرین:
پس از اجرای تمرین و ورود اطلاعات حاصل از اجرای آن شما می توانید در قسمت پروفایل خود به نمودارهای طراحی شده نگاهی بیاندازید.
کلیه اطلاعات شما در سیستم ثبت و آنالیز می شود و نتایج خیره کننده آن به صورت نمودار های گرافیکی در پروفایل شما قابل رویت است .
و همچنین امکان چاپ نتایج برای شما مهیا شده است.
نمودارهای زیادی که شامل اطلاعات بسیار مفیدی برای شما می باشد که دانستن آن پس از ثبت نام می تواند برای شما سورپرایز محسوب شود.
مثلا فکر کنید بعد از یک هفته تمرین در آکادمی آلتون ما به شما بگوییم با توجه به شیوه زندگی شما و میزان خواب و استراحت و همچنین ساعت کار شما بهترین زمانهایی که بدن شما بالاترین رفلکس را دارند چه ساعاتی از شبانه روز هستند و شما در مسابقات در این ساعات هیچ مشکلی نخواهید داشت و یا بر عکس به شما بگوییم در ساعات خاصی از شبانه روز بدن شما در بدترین حالت از رفلکس بدنی میباشد و اگر این مورد را تقویت نکنید در مسابقات با حضور در این ساعات مشکل خواهید داشت. و یا چگونه می توانید با برنامه ریزی این ساعات را به ساعات با رفلکس بالاتر تبدیل کنید.
می بینید که در چنین محیط حرفه ای و فقط با چند کلیک، شما هم می توانید از هر جای این جهان پهناور مربی مخصوص و آنالیزور تکنیکی و تاکتیکی و یا حتی تغذیه و بدن سازی اختصاصی داشته باشید و راه قهرمانی را برای خود در زمان کوتاهتری فراهم کنید.

هزینه های ثبت نام:
ثبت نام در این سایت رایگان است و شما می توانید به راحتی پس از ورود مشخصات اولیه وارد سایت شوید و محیط کاری را بررسی نمایید. ما برای شما یک نسخه دمو طراحی کرده ایم تا شما بتوانید با دیدن نتایج آزمایشی آنرا بهتر درک کنید و با دریافت اولین تمرین محیط کاری شما ساخته خواهد شد. تجویز هر تمرین اسنوکر برای شما هزینه ای بین 1000 تومان تا 10000 تومان بستگی به میزان مهم بودن و سطحی بودن ایراد شما خواهد داشت. ودر  واقع این هزینه صرف حقوق کارمندانی خواهد شد که شبانه روز در حال ارائه خدمات به شما هستند. در صورت انتخاب برنامه های غذایی (رژیم لاغری یا رژیم چاقی) هزینه آن به فاکتور تمرین اضافه خواهد شد که بین 500 تا 2000 تومان میباشد و در صورت انتخاب برنامه بدن سازی هزینه آن به روی فاکتور تمرین  اضافه خواهد شد. که مبلغ آن بین 1000 تا 3000 میتواند شناور باشد. تجزیه و تحلیل و آنالیز تمرینات و همچنین پیشنهادهای سازنده تمرینی کاملا رایگان در نظر گرفته شده است.

برگزاری مسابقات تمرین(برای اولین بار در جهان):
برای اولین بار در جهان و برای عمومی سازی جذابیت های تمرین این سایت موفق شده برنامه زمانبندی مسابقات تمرینی را طرح ریزی نماید . این مسابقات به شیوه حضوری بدون حتی ذره ای  هزینه و با کمک تکنولوژی صورت میگیرد و دو بازیکن به طور همزمان از هر مکانی با یکدیگر به رقابت می پردازند و یک تمرین را هر دو اجرا خواهند کرد، امتیاز هر بازیکن بالا تر باشد برنده بوده و به سطح بالاتر وارد میشود ، نفرات برتر هر دوره مسابقات اول تا سوم از جایزه نقدی بهرمند خواهد شد.اطلاعات کامل در پروفایل شخصی هر بازیکن اطلاع رسانی شده است.


قوانین استفاده از سایت:
در صورت تخطی و مشاهده موارد زیر نام کاربری شما از لیست استفاده کنندگان سیستم آموزشی و تمرینی مربی آلتون به صورت اتومات و بدون در نظر گرفتن سابقه آموزشی و میزان همکاری شما با سایت آکادمی آلتون حذف میگردد و برای ثبت نام دوباره امکانی تعبیه نشده است و همچنین شما هرگونه حق اعتراضی را از خود در این باره سلب خواهید کرد.
1-    انتشار عناوین آموزشی و عکس تمرین ها و اطلاعات آن که مربوط به این سایت میباشد در هر شبکه اجتماعی ، کانالها ، گروهها و یا هر جای دیگری ممنوع بوده و در صورت مشاهده تخلف اکانت شما غیر فعال میگردد.
2-     در صورت فراموش کردن و عدم مراجعه به سایت بیش از 15 روز متوالی به صورت اتومات اکانت کاربری حذف شده و دیگر امکان برگشت وجود ندارد.
3-    در صورت وارد کردن اطلاعات شخصی و یا ورزشی و تمرینی به صورت اشتباه، عمدی و کذب پس از شناسایی، اکانت شما حذف گردیده و دیگر قابل بازیابی نمی باشد.
4-    در صورت سوء استفاده و اثبات واگذاری تمرینات و اطلاعات به غیر، اکانت شما حذف و غیر قابل برگشت خواهد شد.

5- قوانین مربوط به برگزاری مسابقات هفتگی در خود پنل شخصی افراد توضیح داده شده است و تخطی از آن باعث از بین رفتن اکانت خواهد شد.

(لازم به یادآوری است تمرینات طراحی شده برای شخص شما و نسبت به توانایی و فیزیک بدنی و قوای جسمانی شما طراحی میشود واگذاری آن به غیر نه تنها با عث پیشرفت نخواهد شد بلکه احتمالا باعث درجا زدن و یا پس رفت بازیکن خواهد شد، لذا این شرکت در این باره رفع مسئولیت کرده و هیچ تعهدی  نخواهد داشت)

ورود ثبت نام

آنچه در این دوره فرا خواهید گرفت

تکنیک بالاتر

افزایش میزان توانمندی بازیکنان در استفاده از تمرینات پایه

کسب برک های باور نکردنی

توانمندی در اجرای برک های متوالی

بازی ایمن

بالا بردن میزان و مهارت در بازی ایمن

ضربات راه دور

کسب حد اکثر توانایی در اجرای ضربات راه دور

کنترل کیوبال

کسب مهارت خارق العاده در کنترل توپ سفید

شناخت باند

افزایش 100 درصدی شناخت باند ها و کسب مهارت های همه منظوره

ضربه اول(شروع بازی)

بالا بردن مهارت در تکنیک و تاکتیک های شروع بازی

ساخت موقعیت های جدید

شکستن پک توپها و توانایی پاک کردن کل میز

ضربات پیچ

استفاده و کسب مهارت در زدن ضربات پیچ

فرار از تله های اسنوکر

افزایش توانمندی در ضربات و رفع اسنوکر

برنامه تغذیه

ارائه همزمان برنامه های غذایی رژیم لاغری و رژیم چاقی در هنگام تمرین

برنامه بدنسازی

ارائه همزمان برنامه های بدن سازی افزایش ماهیچه سازی و قوای جسمی

تعداد کل تمرین های طراحی شده

690

تعداد تمرین تجویز شده

668

تعداد بیلیارد جویان

29

رزومه

مدارک مربي شما

مدرک مربيگري توجيهي / آبان 90

مدرک مربيگري توجيهي اولين مدرک مربيگري است، اين مدرک زياد داراي اعتبار مربيگري نيست. ولي براي شروع کار مربيگري پايه است، که در کشور صادر ميشود. اين شروع يک راه سخت بود ولي فعل خواستن صرف شده بود و من فقط به راه آينده فکر ميکردم.

مربيگري درجه سه / تير 92

دومين گام مربيگري کسب مدرک مربيگري درجه 3 است و اين بدين معني است که شما بايد حداقل مدت سه ماه از کسب مدرک توجيهي گذشته باشد. نکته بعدي کسب تجربه مربيگري است که نشان ميدهد شما حداقل بايد تجربه مربيگري چند ماهه را داشته باشيد. مدرک مربيگري درجه 3 من را راضي نميکرد، زيرا با اين مدرک فقط ميتوانستم در باشگاه خودم آموزش بدهم و بازيکنان تازه وارد را با آموزش استايل و ضربه زدن آشنا کنم. مربيان در سطح تجربه کافي براي ساخت بازيکن در سطح شهر يا شهرستان خود را ندارند و اين مشکلي بود که من را وادار کرد تا به مدارک بالاتر دست پيدا کنم.

مربيگري درجه دو / مرداد 95

وقتي احساس کردم که شاگردانم استعداد ها و عطش بيشتري براي پيشرفت دارند ، به سطح مربيگري خودم اکتفا نکردم. حالا شاگرداني داشتم که در رده استاني داراي نام و مقام بودند. لذا به فکر افتادم که اطلاعات و مهارت خود و از همه مهمتر تجربه خود را افزايش دهم، فاصله مدرک مربيگري درجه 2 با مدرک مربيگري درجه 3 سه سال است و اين زمان به يک مربي کمک ميکند تا تجارب خوبي را بدست آورد.

مدرسي درجه C / ارديبهشت 96

پس از اينکه پنج نفر از شاگردانم کسب مدال رنکينگ کشوري را بدست آوردند، کاملا از مربيگري لذت ميبردم اما دوست داشتم که بتوانم مربيان آگاهي به اين کشور تقديم کنم و اين آرزوي هر مربي است که درست کار ميکند و نتايج کارش مي شود اعتبار و رزومه او، هرچند که خيلي از دوستان و همکاران ضعيفم سعي مي کنند خدشه اي وارد کنند اما نمي دانند که از هر دل به خدا راهي هست. براي همين منظور وارد مقوله بزرگتري شدم تا اينبار علاوه بر بازيکنان توانمند بتوانم مربيان توانايي را پرورش دهم و اولين مدرک مدرسي فدراسيون بولينگ و بيليارد را کسب کردم.

مدرسي درجه B / ارديبهشت 97

هميشه معتقدم تفاوت انسانهاي زنده با آناني که در گور آرام خفته اند تلاش و پشتکار است، اراده براي رشد و پيشرفت و عشق به خدمت سبب شد تا در اين راه 6 کتاب آموزشي به چاپ برسانم و تعداد 21 وسيله آموزشي براي اين رشته ابداع و مهيا کنم برگزاري همايش هاي بيلياردي نيز بي تاثير نبود و همچنين تدريس دوره مربيگري درجه (C) نيز مهمترين عامل بود تا فدراسيون بولينگ و بيليارد بعنوان حمايت مدرک مربيگري درجه (B) راصادر نمايد.

مدرک بين المللي APBU / بهمن 96

حالا وقت آن رسيده است که گامهاي بزرگتري برداشت و تجربه 8 يا 9 ساله در مربيگري و کسب افتخارات شاگردان در تيم ملي و مسابقات آسيايي و مسابقات جهاني بايد براي مدارک بين المللي اقدام کرد و بروز بود. مي توان براي خدمت صادقانه تلاش کرد و جنگيد و اين هدف من است. کسب مدرک بين المللي APBU شروع کسب مدارک بالاتر است

فعاليت هاي در حاشيه مربيگري

نويسنده کتاب در يک قدمي قهرماني / فروردين 93
کتابي مفيد با سالها فروش موفق و رضايت مندي حداکثر

اين کتاب با عنوان در يک قدمي قهرماني و براي آموزش اسنوکر از صفر تا صد و از مباحث مباني و قطعه شناسي تا 300 تمرين براي حرفه اي شدن طراحي شده است

نويسنده کتاب ميز آبي / ارديبهشت 94
کتابي زيبا و تخصصي در راستاي پاکت بيليارد و سالها فروش موفق-رضايت مندي حداکثر

اين کتاب همانند کتاب قبلي در راستاي آموزش تهيه شده است هدف من نوشتن و گردآوري يک کتاب آموزش براي رشته پاکت بيليارد(ايت بال، ناين بال، تن بال) بود و کتاب فوق را مي توان تنها کتاب آموزشي به زبان فارسي در کشور دانست

نويسنده کتاب 101 بازي بيليارد / فروردين 96
اين کتاب آماده توليد و انتشار شده است و بزدودي در ليست فروش قرار ميگيرد

اين کتاب شامل 101 بازي از سراسر جهان بهمراه شيوه بازي ، قوانين و همچنين داراي رنکينگ علاقه مندي خوانندگان است، و به زودي در ليست فروش سايت قرار ميگيرد.

نويسنده کتاب تاريخچه اولين هاي بيليارد / فروردين 97
اين کتاب آماده توليد و انتشار شده است و بزدودي در ليست فروش قرار ميگيرد

اين کتاب شامل اطلاعات کامل لوازم و وسايل بکار رفته در قطعات ورزشي رشته بيليارد است،اطلاعاتي مثل اولين سال اختراع ،تاريخچه لوازم ،زندگينامه مخترع و غيره و به زودي در ليست فروش سايت قرار ميگيرد.

نويسنده کتاب 6 جلدي سونامي / تير 97
شش جلد کتاب تمرين بالغ بر 700 تمرين برناه ريزي شده براي قهرماني اسنوکر

اين مجموعه نفيس شش جلدي که بالغ بر 700 تمرين را مديريت ميکند و به خواننده امکان اين را مي دهد که تمرينات را از کتاب تحويل گرفته اجرا و توسط راهنمايي کتاب به تمرين بعدي برود اين مجموعه نفيس شامل شش جلد ميباشد که خريد آنرا به تفکيک نيز مهيا کرده است شامل تمرينات پايه ، تمرينات برک بيلدينگ-تمرينات سيفتي - تمرينات کنترل کيوبال - تمرينات لانگ شات - تمرينات تکميلي مانند تکنيک هاي شارن،تکنيک هاي باند شناسي،تکنيک هاي ماسک و غيره ميباشد

مهارت هاي جانبي اين مربي

علاقه مندي به تکنولوژي
و علوم روز دنياپ

90%

اطلاعات و تجربه مربيگري

100%

سخنوري و روانشناسي ورزشي

80%

خلاقيت و ايده پردازي در تمرينات

95%

استفاده از کامپيوتر و تکنولوژي در تمرينات

98%

تخصص هاي مرتبط عکاسي و فيلم برداري

75%

نمونه کارها

نمونه کارها

آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
حامد اندروا
مسلم جاویدان
رسول حسین زاده
09
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
آموزش از راه دور
فرید گلشنی
علی ناصری
روح الله موسوی
سید شهاب ابوذریان
پدرام ارتشیار
اشکان بی پروا
علی بیوه گانی
سپهر درویشی
امیر خزائلی
سید شهاب ابوذریان
محمد فقیهی
مهراب سلطانی
سید شهاب ابوذریان
یاشار مرادی
علیرضا نبهانی
مهدی احدی
محمد جواد کرمانی
سهیل مرادی پور
پدرام ارتشیار
محمد فقیهی
جوکار
خزائلی
محمد بن رشید
مجتبی محمدی
آراد
تهران
نجف آباد
آراد2
مشهد
آراد3
زیر 21
زیر18
کاشمر1
گلشهر
شریف
پارسیان
طلاب
طلاب2
عودی
کاشمر2
تهران
بروجرد
کاشمر3
بروجرد بچه های با معرفت
علیرضا مضفری
نوری
عیدی
زاهدان
دوره گروهی تهران
بوشهر آموزش
بوشهر استعداد یابی و آموزش
رشت
رشت مربیگری درجه 3
رشت مربیگری درجه سه
سنندج
بروجرد -توجیهی
حامد فتوحی نژاد- مشهد
محمد حسینی
محمد عیسی پور
باشگاه ایلیا - محمد عزیز
زیر 21 خراسان رضوی
زاهدان آموزش گروهی
باشگاه گلشهر مشهد آموزش گروهی

برخی از نظرات مشتریان

تعداد کل تمرین های طراحی شده

690

تعداد تمرین تجویز شده

668

تعداد بیلیارد جویان

29

ارتباط

هیچ زمانی بهتر از اکنون وجود ندارد. با ما در تماس باشید

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

اطلاعات تماس


تهران حدفاصل انقلاب و جمهوری زیر پل حافظ ، مجموعه ورزشی حیدرنیا، سالن بیلیارد


09154007147 - 09156155600


05135147455


09154007147 - 09156155600


Info@altonacademy.net


Https://www.altonacademy.net