در حاشیه بیلیارد

مرادی : خانه بیلیارد استان ایلام به زودی افتتاح خواهد شد

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان ایلام گفت:پس از رایزنی های فدراسیون و هیات  با مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان موفق شدیم یک سالن برای افتتاح خانه بیلیارد از آنها دریافت کنیم.

 

وی ادامه داد: متاسفانه ما در استان هیچ سالنی برای هیات نداشتیم و گرفتن این سالن اتفاق خیلی خوبی برای بازیکنان ایلام خواهد بود که خوشبختانه با حمایت های فدراسیون و اداره کل استان، هیات بیلیارد نیز صاحب پایگاه می شود.

مرادی ضمن اعلام اینکه افتتاحیه این سالن نزدیک است افزود: خوشبختانه فدراسیون دو عدد میز در اختیار ما قرار داده است و ما با همان دو میز این خانه بیلیارد را با حضور مسئولین فدراسیون، استانداری، اداره کل ورزش و سایر علاقه مندان به زودی افتتاح خواهیم کرد.

رئیس هیت استان ایلام با اشاره به فعالیت این آکادمی گفت: همانطور که گفتم تا کنون هیات هیچ سالن یا حتی اتاقی در اختیار نداشت و ما با برنامه ریزی هایی که انجام خواهیم داد در هر دو بخش بانوان و آقایان رنکینگ های استانی را هدفمند تر از گذشته برگزار میکنیم و در رده های سنی پایه نیز برای استعدادیابی اقدام خواهیم کرد.

دکتر مرادی ضمن قدردانی از حمایت های فدراسیون برای راه اندازی خانه بیلیارد استان یادآور شد: فدراسیون در حد توانش از ما حمایت کرده است و امیدوارم بتوانیم با پرورش بازیکنان خوب در راستای اهداف فدراسیون قدم برداریم.

سعید جامی

سعید جامی

تمام نوشته های من

مربی و مدرس رسمی درجه B فدراسیون ج.ا.ایران

تجویز تمرین

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید